0

Sesja Terapii Transformacji Duszy

Jeśli to czytasz, ale nie jesteś do końca pewien dlaczego,
może to być spowodowane tym, że przyciągnęła cię nazwa
Terapia Transformacji Duszy.

Szalony pomysł? No może nie aż tak szalony. Idea, że słowa i ich wibracje oddziałują na nas, jest starożytna, wszyscy znamy potężną mantrę „Om”, a jedno z najbardziej znanych zwrotów biblijnych brzmi: „Na początku było słowo …” . Wiemy również, że duża część komunikacji jest niewerbalna i wszyscy żyjemy i oddychamy pod wpływem muzyki na nasze emocje – efekt wywołany wibracjami nut.

Jak więc terapia transformacji duszy odnosi się do dźwięków? Cóż, dzieje się to dzięki zestawowi 22 energii, z których każda jest oparta na dźwięku i każda ma inną biegunowość. Na przykład liczba sześć, gdy jest doświadczana w pozytywny sposób, jest energią niesamowitej kreatywności. Jednak doświadczana jako wyzwanie lub w negatywny sposób może skutkować rozproszeniem i brakiem koncentracji. Powstaje wiele świetnych pomysłów, ale nic nie zostaje zrealizowane!

Czym jest Terapia Transformacji Duszy?

Terapia Transformacji Duszy – to potężny, transformujący i uzdrawiający proces, który usuwa blokady życiowe wynikające z twojego planu duszy, wpływające na obecne życie oraz hamujące cały twój potencjał.

Dla kogo jest Terapia Transformacji Duszy?

 • Czy doświadczasz uporczywych problemów lub blokad, które pomimo wszystkich twoich wysiłków i pracy motywacyjnej oraz stosowanych do tej pory innych terapii, nie odchodzą, albo po jakimś czasie wracają?
 • Czy czujesz się zmęczony, zablokowany, zastopowany, niezadowolony, pozbawiony energii i motywacji, ale nie jesteś w stanie wskazać, dlaczego lub co jest przyczyną tej sytuacji?
 • Wiesz, czego chcesz od swojego życia i próbujesz to osiągnąć, ale to się po prostu nie dzieje?

Wiele kwestii jest schowanych głębiej niż nasz poziom świadomości. Mogą być ukryte na poziomie podświadomym lub nawet duszy – to jest sedno sprawy i jako takie często jest ukryte przed naszą świadomością. Terapia Transformacji Duszy odkrywa podstawowy problem, który występuje i zapewnia szereg interwencji uzdrawiających, które działają w celu uzdrowienia na poziomie duchowym, emocjonalnym, pamięci komórkowej, a nawet na poziomie historii rodu i powoduje poważne zmiany.

Na czym polega Terapia Transformacji Duszy?

Wykorzystując moc energii planu duszy – 22 karty Transformacji Duszy – określamy problem wyzwań, który w tym momencie na ciebie wpływa i blokuje twój potencjał – poprzez doświadczenie polaryzacji (biegunowości) i wzorzec separacji.

Najpierw identyfikujemy odpowiednią polaryzację (wszyscy jesteśmy dotknięci wyzwaniami związanymi z biegunowością, nawet jeśli nie ma ich na naszym planie duszy). Następnie odkrywamy konkretny problem, który uniemożliwia osobie pełniejsze połączenie się z jej celem i potencjałem Planu Duszy w dowolnym momencie.

Następnie metoda zapewnia do siedmiu interwencji uzdrawiających, aby usunąć blokady, które obejmują następujące obszary:

 • metodę odzyskiwania duszy, 
 • uwalnianie traumy, 
 • psychologię energetyczną / metody dynamicznego uzdrawiania energią
 • pracę z archetypami planu duszy

Sesja zwykle obejmuje następujące etapy procesu transformacji:

 • Po pierwsze stworzenie Świętej Przestrzeni poprzez medytację oraz rozmowę na temat powodów i motywacji do dalszej pracy
 • Następnie identyfikujemy problem z biegunowością i wzorzec separacji za pomocą kart planu duszy
 • W razie potrzeby poznajemy historię duszy
 • Ustalamy i przeprowadzamy właściwe dla wcześniej ujawnionego problemu interwencje uzdrawiające
 • W razie potrzeby przeprowadzamy proces integracji przebaczenia
 • Przeprowadzenie podsumowania  z kartami planu duszy – wskazówki na przyszłość
 • Integracja i uziemienie

Po sesji radzę poświęcić trochę czasu dla siebie, aby pozwolić energiom się uspokoić.

Ile trwa sesja i gdzie?

Zwykle sesja z pojedynczą interwencją trwa 60 minut.
Sesje można przeprowadzać online lub stacjonarnie w gabinecie w Warszawie.

Czy muszę mieć konkretny problem przed wzięciem udziału w spotkaniu?

Nie, ponieważ czasami jest to poziom podświadomości, więc możesz nawet nie być tego świadomy. Sesja Transformacji Duszy może przynieść wgląd bez konkretnego problemu do rozwiązania.

A może po prostu doświadczasz uczucia, że coś utknęło lub zostało zablokowane w twoim życiu i chcesz odkryć, skąd pochodzi to uczucie.

Czy muszę mieć zrobiony odczyt planu duszy?

Nie, ta sesja dotyczy twojego życia tu i teraz i tego, co jest głównym problemem w tym momencie. Natomiast odczyt planu duszy dotyczy twojego ogólnego celu życiowego, wyzwań i potencjału.

Czy jedna sesja wystarczy?

Tak, może tak być, że jedna sesja wystarczy na przepracowanie konkretnej blokady.

Jednak nasze życie płynie i sytuacja się zmienia – różne blokady i problemy pojawiają się w różnych momentach naszego życia lub nawet w ciągu roku, więc możesz mieć sesję Transformacji Duszy tak często jak tego potrzebujesz. Mogą to być pojedyncze sesje na przepracowywane tematy lub seria sesji poświęcona jednemu tematowi. Podejmiemy decyzję wspólnie, z zaufaniem do najlepszego prowadzenia.

W sytuacji gdy chcesz od razu umówić się na kilka kolejnych sesji zapytaj o zniżkę.

Ile kosztuje Terapia Transformacji Duszy?

Sesja Terapii Transformacji Duszy to 237 zł za godzinną sesję.

Jak zarezerwować sesję?

Kliknij w link i przejdź do kalendarza aby zarezerwować termin sesji online: