0

O mnie

Tworzę lepszy świat, towarzysząc kobietom w ich transformacji i osiąganiu lepszej wersji siebie poprzez połączenie z własną Duszą.

Barbara Filipczyńska – Soul Coach, Praktyk Odczytu Planu Duszy, Konsultant Kronik Akaszy

Kiedy w 40 urodziny zadałam sobie pytanie: “I co teraz? Co się zmieni w moim życiu?” przyszło do mnie słowo TRANSFORMACJA.

I nawet sobie nie zdawałam sprawy, jak wielce transformujące wydarzenia czekają mnie w życiu.

Wyjście z korporacji, wyjście z depresji, 4 lata nauki w Studium Psychologii Psychotronicznej, liczne kursy, warsztaty, szkolenia, praca nad sobą, praca z klientami, zmiany w życiu osobistym i zawodowym.

TRANSFORMACJA – to słowo na stałe się wpisało w moje życie i towarzyszy mi do teraz. Dołączyło do niego słowo DUSZA, które również jest znaczącym aspektem dla mnie samej i dla moich klientek.

I na tym się skupiam, na TRANSFORMACJI połączonej z DUSZĄ, aby życie stawało się lekkie i bardziej zrozumiałe, aby manifestacja najlepszych wariantów stawała się możliwa.

Do takiej właśnie TRANSFORMACJI Z DUSZĄ zapraszam również Ciebie.

Barbara Filipczyńska – Przewodniczka duchowa specjalizująca się w Odczycie Planu Duszy, promotorka Soul Coaching® w procesach grupowych i indywidualnych. Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej na dwóch kierunkach: Terapie Naturalne z tytułem „Naturoterapeuta” i Psychologia Psychotroniczna z tytułem „Doradcy Życiowego”. Pomagając innym w drodze transformacji życiowej stosuje potwierdzone certyfikatami metody: Soul Coaching®, Odczyt Planu Duszy, Kroniki Akaszy, Technika Uwalniania, KODY Emocji i inne.