Jeśli to czytasz, ale nie jesteś do końca pewien dlaczego, może to być spowodowane tym, że przyciągnęła cię nazwa Kroniki Akaszy.

Kroniki Akaszy to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. Można je również rozumieć jako odciski wszystkich doświadczeń całego życia we wszystkich rzeczywistościach. Kronik te, to eteryczne i holograficzne repozytoria informacji dla ludzkiej świadomości na temat przeszłości, teraźniejszości i potencjału na przyszłość.  Energia, z której składają się Kroniki Akaszy, jest energią Miłości! Wiedza w nich zawarta jest odciśnięta na subtelnej substancji zwanej Akasza, która opisuje energię Miłości, i która przenika oraz tworzy wszystko we Wszechświecie.

Kroniki Akaszy – Jesteś bardziej potężny, niż sobie zdajesz sprawę, więc używaj swojej mocy mądrze. W pełni korzystaj z darów i talentów. Wszechświat potrzebuje ciebie. Jesteś ważny. Dlatego jesteś tutaj. – Gabrielle Orr

Ile trwa sesja i gdzie?

Zwykle sesja z pojedynczą interwencją trwa 60 minut.
Sesje można przeprowadzać online lub stacjonarnie w gabinecie w Warszawie.

Czy muszę mieć konkretny problem przed wzięciem udziału w spotkaniu?
Nie, ponieważ czasami jest to poziom podświadomości, więc możesz nawet nie być tego świadomy. Sesja Odczytu z Kronik Akaszy może przynieść wgląd bez konkretnego problemu do rozwiązania.
A może po prostu doświadczasz uczucia, że coś utknęło lub zostało zablokowane w twoim życiu i chcesz odkryć, skąd pochodzi to uczucie.

Czy jedna sesja wystarczy?
Tak, może tak być, że jedna sesja wystarczy na przepracowanie konkretnej blokady.

Jednak nasze życie płynie i sytuacja się zmienia – różne blokady i problemy pojawiają się w różnych momentach naszego życia lub nawet w ciągu roku, więc możesz mieć sesję Transformacji Duszy tak często jak tego potrzebujesz. Mogą to być pojedyncze sesje na przepracowywane tematy lub seria sesji poświęcona jednemu tematowi. Podejmiemy decyzję wspólnie, z zaufaniem do najlepszego prowadzenia.

W sytuacji gdy chcesz od razu umówić się na kilka kolejnych sesji zapytaj o zniżkę.

Sesja Odczytu z Kronik Akaszy

237 zł za godzinną sesję
Sesję możesz zarezerwować:

  • klikając w dolnym prawym rogu przycisk „Kontakt” i przechodząc dalej proces rejestracji
  • klikając link aby umówić sesję stacjonarną w Warszawie: https://tiny.pl/7slwg
  • klikając link aby umówić sesję online: https://tiny.pl/7slwt