0

Sesja Odczytu z Kronik Akaszy

Kroniki Akaszy – Jesteś bardziej potężny, niż sobie zdajesz sprawę, więc używaj swojej mocy mądrze. W pełni korzystaj z darów i talentów. Wszechświat potrzebuje ciebie. Jesteś ważny. Dlatego jesteś tutaj.
– Gabrielle Orr

Jeśli to czytasz, ale nie jesteś do końca pewien dlaczego,
może to być spowodowane tym, że przyciągnęła Cię
nazwa Kroniki Akaszy.

Czym są Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. Można je również rozumieć jako odciski wszystkich doświadczeń całego życia we wszystkich rzeczywistościach. Kroniki te, to eteryczne i holograficzne repozytoria informacji dla ludzkiej świadomości na temat przeszłości, teraźniejszości i potencjału na przyszłość.  Energia, z której składają się Kroniki Akaszy, jest energią Miłości! Wiedza w nich zawarta jest odciśnięta na subtelnej substancji zwanej Akasza, która opisuje energię Miłości, i która przenika oraz tworzy wszystko we Wszechświecie.

Ile trwa sesja i gdzie?

Zwykle sesja z pojedynczą interwencją trwa 60 minut.
Sesje można przeprowadzać online lub stacjonarnie w gabinecie w Warszawie.

Czy muszę mieć konkretny problem przed wzięciem udziału w spotkaniu?

Nie, ponieważ czasami jest to poziom podświadomości, więc możesz nawet nie być tego świadomy. Sesja Odczytu z Kronik Akaszy może przynieść wgląd bez konkretnego problemu do rozwiązania.
A może po prostu doświadczasz uczucia, że coś utknęło lub zostało zablokowane w twoim życiu i chcesz odkryć, skąd pochodzi to uczucie.

Czy jedna sesja wystarczy?

Tak, może tak być, że jedna sesja wystarczy na przepracowanie konkretnej blokady.

Jednak nasze życie płynie i sytuacja się zmienia – różne blokady i problemy pojawiają się w różnych momentach naszego życia lub nawet w ciągu roku, więc możesz mieć sesję Transformacji Duszy tak często jak tego potrzebujesz. Mogą to być pojedyncze sesje na przepracowywane tematy lub seria sesji poświęcona jednemu tematowi. Podejmiemy decyzję wspólnie, z zaufaniem do najlepszego prowadzenia.

W sytuacji gdy chcesz od razu umówić się na kilka kolejnych sesji zapytaj o zniżkę.

Ile kosztuje Sesja Odczytu z Kronik Akaszy

Koszt sesji to 237 zł za godzinne spotkanie.

Jak zarezerwować Sesję Odczytu z Kronik Akaszy?

Kliknij w link i przejdź do kalendarza aby zarezerwować termin sesji online: