0

Sesja Soul Coaching®

“Soul Coaching® to metoda pracy nad rozwojem osobistym w której coachem jest … sama Dusza.”

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że przed jakimś wydarzeniem lub sytuacją miałaś silny sygnał, żeby się w to nie angażować. Jakiś wewnętrzny głos podpowiadał Ci, że to nie jest miejsce dla Ciebie, projekt dla Ciebie, wydarzenie dla Ciebie. Ustrzegłaś się przed czymś nieprzyjemnym w konsekwencjach.

A czy zdarzyło Ci się też w drugą stronę – poczuć ogromny impuls, który popchnął Cię do podróży, do kupienia czegoś, do zmiany decyzji…? I dopiero po jakimś czasie zauważyłaś, że ten impuls zaprowadził Cię w jakieś wspaniałe i ciekawe miejsce. Że to doświadczenie, w które się zaangażowałaś przyniosło Ci wiele korzyści, radości i poczucia szczęścia.

Wszystkie te podpowiedzi zarówno pozytywne, jak i negatywne jedni zwą intuicją, inni głosem serca a jeszcze inni głosem Naszej Duszy.

Jeśli jesteś połączona i zsynchronizowana z tym wewnętrznym głosem, wówczas jakość Twojego życia magicznie wznosi się do góry. Jednak w tym miejscu pojawia się zasadnicze pytanie – jak uzyskać połączenie z tym wewnętrznym głosem? Z odpowiedzią przychodzi Denise Linn, twórczyni narzędzia zwanego Soul Coaching®, które jest metodą pracy nad rozwojem osobistym i przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych.

Czym jest Soul Coaching®?

Miewałaś tak, że nie mogłaś rozpocząć pracy, dopóki nie uporządkowałaś przestrzeni wokół siebie? A może doświadczyłaś braku komfortu, kiedy to w przestrzeni publicznej byłaś w poplamionej bluzce? Czy masz takie momenty w życiu, kiedy szukasz odpowiedzi w świecie zewnętrznym i żadna z tych odpowiedzi nie przynosi zadowalającego efektu, bo cały czas czujesz dyskomfort wewnętrzny?

Zastanawiasz się co łączy powyższe pytania? Dlaczego wciąż tak wiele z nich zadajesz, a one wciąż nie przynoszą Ci zadowalających odpowiedzi? Rozwiązania tej „zagadki” przynosi właśnie Soul Coaching® – metoda, która pozwala oczyścić wewnętrzne śmieci na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Dzięki tym porządkom zyskujemy klarowność, tak zewnętrzną jak i wewnętrzną. Wtedy też dużo łatwiej podejmować nam decyzje. A wtedy te decyzje przychodzą spójne i są nad wyraz trafne.

Dlaczego tak jest? Dlatego, że dopiero wtedy mamy prawdziwy dostęp do siebie i to właśnie w sobie odnajdujemy właściwe dla nas odpowiedzi. Ma to ogromny wpływ na komfort naszego życia, na poczucie szczęścia. Wtedy też zwykle czujemy, że jesteśmy w przysłowiowym właściwym miejscu, o właściwej porze i mamy ogromne poczucie, że robimy to co chcemy i co Nas uszczęśliwia.

Na czym polega Soul Coaching®?

Soul Coaching® skupia się przede wszystkim na aktywowaniu prawej półkuli mózgowej. Jest ona odpowiedzialna za nasze emocje, kreatywność, wszelkie działania artystyczne, ale również za intuicję, połączenie z wyższym Ja – zwanym także Duszą. Aktywowanie prawej półkuli zyskujemy poprzez specjalnie temu dedykowane medytacje, nazywane Podróżą Duszy. Taka podróż Twojej Duszy prowadzona jest przez Certyfikowanego Soul Coacha®. Soul Coach zadba w najmniejszych szczegółach o to, aby cały proces przebiegał właściwie.

Rodzaje Soul Coaching®u.

Metoda Soul Coaching® najczęściej jest wykorzystywana podczas sesji indywidualnych z Klientem. W takich bowiem warunkach Klient może rozwiązywać bardzo osobiste i niejednokrotnie trudne emocjonalnie problemy. Ma też on zapewnioną pełną dyskrecję i jest to dla niego niezmiernie komfortowe, by w pełni pochylić się i oddać swojej głębokiej pracy.

Niemniej popularną formą Soul Coachingu® jest też praca grupowa. Wówczas, w specjalnie opracowanym procesie prowadzonym przez Soul Coacha, uczestnik kursu korzysta z dostępnych mu narzędzi. Pracuje jednak nad własną intencją osobiście. Takimi formami pracy grupowej są 28 dniowe programy Soul Coaching®, praca z Collage czy Spirit Stick.

Korzyści wynikające z pracy metodą Soul Coaching®.

Wielowymiarowa praca na różnych poziomach, z wykorzystaniem narzędzi Soul Coaching®, prowadzi nas przede wszystkim do odnalezienia połączenia ze swoją Duszą. To ona jest naszym najlepszym Doradcą, ponieważ tak na prawdę Ona to My. Kto może więc wiedzieć najlepiej co jest dla nas dobre, czy wręcz najlepsze? Co sprawia nam najwięcej przyjemności? W czym czujemy się spełnieni i pełni życiowej pasji? Te odpowiedzi znamy tylko My.

Dzięki prowadzeniu w procesie odkrywania i jednocześnie połączenia, certyfikowany Soul Coach® pomaga nam odnaleźć Swoją ścieżkę połączenia ze Sobą Samym. Nie jest to połączenie z czymś poza Nami, czymś zewnętrznym, a znane wszystkim powiedzenie „Wszystkie odpowiedzi masz w Sobie” nabiera głębokiego sensu. Tak, to prawda, wszelkie działania, cała praca ma doprowadzić do swoistego wewnętrznego połączenia.

A co dzieje się dalej? Dalej mamy wgląd i wejście w przestrzeń życia szytego na miarę, jednak życie to kreowane jest już świadomie przez Nas samych. Diametralnie podnosi się poziom poczucia własnej wartości, w końcu bowiem żyjemy życiem prawdziwie Swoim. Dajemy uwagę Sobie i czas na realizowanie pasji, które sprawiają, że życie nabiera sensu a My jesteśmy szczęśliwi „bez powodu”. Taki stan jest bowiem stanem najwyższego stopnia swojego wzrostu w rozwoju osobistym.  

Jak zarezerwować Sesję Soul Coaching®?

Kliknij w link i przejdź do kalendarza aby zarezerwować termin sesji online: