0

Sesja Odczytu Planu Duszy

Odczyt Planu Duszy – metoda która odmieni całe Twoje życie!!!

Poznaj swój prawdziwy cel życia!!! Poznaj swoje PRZEZNACZENIE!

Dla kogo jest Sesja Odczytu Planu Duszy?

Jeśli:

 • Czujesz się zagubiona/zagubiony i nie wiesz jakie jest twoje przeznaczenia na tej Ziemi, nie wiesz po co się urodziłaś/urodziłeś,
 • Dotychczas wykonywane zawody albo działalności nie przynosiły Ci szczęścia, ponieważ czułaś/czułeś że to nie jest Twoje i cały czas nie umiesz znaleźć odpowiedzi, czym chciałabyś/chciałbyś się zająć.
 • Żyjesz na tym świecie z ciągłym pytaniem: Po co tu jestem? Po co przyszłam/przyszedłem na ten świat?
 • Szukasz sposobu na głębsze poznanie siebie, bo w chwili obecnej stoisz “pod ścianą” i nie wiesz jak wykonać kolejny krok.

JEŚLI chociażby na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś „TAK”, to zapraszam Cię serdecznie na niesamowitą sesję, jaką jest ODCZYT PLANU DUSZY.

Korzyści z uczestnictwa w Sesji Odczytu Planu Duszy

Dzięki Odczytowi Planu Twojej Duszy:

 • Zrozumiesz po co przyszłaś/przyszedłeś na ten świat, ponieważ poznasz swój własny Plan Duszy, dzięki czemu Twoje życie nabierze głębokiego sensu i zrozumienia, wszystko zacznie układać się jak puzzle;
 • Jasno zrozumiesz swoje największe wyzwania w tym życiu oraz zrozumiesz, w jaki sposób sobie z nimi poradzić, dzięki czemu będziesz miał/a konkretne wytyczne na swoje życie;
 • Odkryjesz swoje mocne strony – swoje talenty w różnych dziedzinach życia – kariera, kreatywność, finanse i duchowe talenty, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedzieć w jaki prosty dla CIEBIE sposób spełnić wyższy cel Twojej Duszy;
 • Zrozumiesz swoją przeszłość i poznasz potencjał swojej najlepszej przyszłości, niczym światło na końcu tunelu;
 • Otrzymasz energetyczną aktywację i praktyczne narzędzia do uzdrawiania i dostrajania się do swojego celu życiowego;
 • Zinterpretujesz i zrozumiesz wibracje swojego imienia;
 • Będziesz cieszyć się pracą nad swoim własnym Planem Duszy – ponieważ będzie to czysta przyjemność.

Czym jest Odczyt Planu Duszy?

Jest niczym magiczny klucz, który otworzy każde drzwi do twoich najskrytszych pytań, na które nie umiałaś/umiałeś znaleźć odpowiedzi.

System Planu Duszy w obecnej formie powstał na bazie przekazu Franka Alpera i w opracowaniu Blue Marsdena, twórcy szkoły terapii alternatywnych Holistic Healing College z siedzibą w Londynie UK.

Długo szukałam odpowiedzi na temat mnie samej i powodu dla którego jestem na Ziemi. Dopiero jak natrafiłam na System Odczytu Planu Duszy, poczułam że znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Ponieważ byłam pod wielkim wrażeniem skuteczności tej metody, zrobiłam certyfikat trenerski pozwalający mi tworzyć Odczyty Planów Dusz dla innych osób, aby również jak ja odnaleźli swoje miejsce i przeznaczenie w tym życiu. Mój certyfikat możesz zobaczyć naciskając ten link: https://tiny.pl/t5xh7.

Następnie wyszlifowałam swoją wiedzę na dziesiątkach zadowolonych klientów i w 99,95% odczyt był absolutnie trafiony, co kolejny raz potwierdza skuteczność tej metody.

Osoby po sesji wychodziły na zawsze zmienione, pewne siebie oraz miały swoistą „mapę” na dalsze życie, ponieważ dokładnie wiedziały po co przyszły na ten świat i w jakim kierunku mają zmierzać.

Co zyskasz po Sesji Odczytu Planu Duszy?

Po Sesji Odczytu Planu Duszy zyskasz:

 • większe i jaśniejsze poczucie celu życia;
 • kontekst do zrozumienia, dlaczego doświadczyły życia, które do tej pory miały, głębiej zrozumieli dotychczasowe doświadczenia życiowe;
 • dostęp do siebie na głębszym poziomie – na poziomie Duszy
 • więcej jasności co do życia i swojej roli w nim
 • uzdrowienie i oczyszczenie zbędnych wzorów
 • głęboką aktywację własnych unikalnych zdolności i potencjału

Po sesji już nigdy nie będziesz taka/taki jak przed tym, kiedy nie znałaś/znałeś po co jesteś na tym świecie, to znaczy nie znałaś/znałeś swojego Planu Duszy.

Jak przebiega Sesja Odczytu Planu Duszy?

Sesja przebiega w następujący sposób:

 1. Wysyłasz do mnie zgłoszenie o zainteresowaniu udziałem w sesji.
 2. Po ustaleniu terminu przysyłasz wymagane dane do przygotowania odczytu Twojego Planu Duszy.
 3. Na podstawie przesłanych danych przygotowuję pełną analizę oraz materiały dla Ciebie, które otrzymasz po zakończeniu sesji. Na przygotowanie potrzebuje 2-3 dni.
 4. Spotykamy się na sesji indywidualnej, aby omówić Twój Plan Duszy. Sesja, składająca się z omówienia i medytacji – czym zamknie cały proces zrozumienia siebie i swojej ścieżki życiowej.

W PREZENCIE dodatkowo dostaniesz ode mnie medytację, w trakcie której połączysz się z Twoim unikatowym transcendentalnym dźwiękiem, który zharmonizuje ciebie z poznanym Planem Duszy.

Te transcendentalne dźwięki stworzone przez autora metody Franka Alpera (1939-2017) i dopasowane do konkretnych wibracji poszczególnych wibracji występujących w Planie Duszy, których jest 22 i są zazwyczaj niedostępne dla osób, które nie odbyły sesji ze względu na swoje silnie transformujące działanie.
Dzięki tym dźwiękom, zmienisz wibrację ciała, które zsynchronizują się z wibracją Twojej Duszy i od tej pory i już na zawsze będziesz spójna/y.

NO I CÓŻ POZOSTAJE? Pozostaje tylko cieszyć się zrozumieniem i nie być jak ślepe dziecko we mgle, a twardo kroczyć przez życie po drodze swojego przeznaczenia. I pozostanie ci tylko rozpocząć pracę w twoim ulubionym zawodzie albo rozwinąć twoje działania lub pasje, które na zawsze przyniosą szczęście i dla ciebie i dla ludzkości i dla całego wszechświata.

Miejsce spotkania Sesji Odczytu Planu Duszy

 • W tej chwili oferuję tylko sesje on-line

Ile kosztuje Sesja Odczytu Planu Duszy?

INWESTYCJA w lepszą jakość Twojego życia: 687 zł – NIE STRAĆ SZANSY!

Jak zarezerwować Sesję Odczytu Planu Duszy?

Kliknij w link i przejdź do kalendarza aby zarezerwować termin sesji online:

Więcej informacji o Sesji Odczytu Planu Duszy

Więcej o planie duszy możesz dowiedzieć się z podcastu w którym byłam gościem: