0

O Planie Duszy

System Plan Duszy ma swoje korzenie w starożytnej Hebrajskiej Gematrii, która kojarzy się powszechnie z numerologią hebrajską. Wielu ekspertów uważa, że Sefer Jecira* jest jednym z najstarszych, najmniej poznanych i najbardziej mistycznych tekstów wywierających wpływ na wielu zachodnich ezoteryków, kabalistów i alchemików. W drugiej połowie XX wieku metoda Gwiazdy Stworzenia Gematria została przekazana społeczeństwu poprzez wizjonera Franka Alpera, który jest autorem książki “Discovering Atlantis”.

System Planu Duszy w obecnej formie powstał na bazie przekazu Franka Alpera i w opracowaniu Blue Marsdena, twórcy szkoły terapii alternatywnych Holistic Healing College z siedzibą w Londynie UK. Blue Marsden rozszerzył zakres podstawowej metody i dodał nowe interpretacje, afirmacje i elementy numerologii. Otrzymał on również przekaz, który wzbogacił Plan Duszy o nowe elementy.

Obecny System Planu Duszy jest jak najbardziej nowoczesnym narzędziem na miarę 21 wieku. Pozwala na nie dwoiste, czyli jednoczące człowieka uzdrawianie poprzez świadomość. Jednocześnie, system ten nie jest jeszcze w pełni poznany, ale wierzymy, że podstawowe informacje i cały system powrócił na naszą planetę, aby pomóc ludziom w przemianie, zrozumieniu siebie i zintegrowaniu umysłu, duszy i ciała.

Wielu ludzi, dzięki uaktywnieniu swojego planu duszy, może doświadczyć połączenia z nim i w ten sposób uzyskać większą świadomość swojego istnienia oraz satysfakcję w życiu.

Pełna sesja Planu Duszy z doświadczonym terapeutą jest oczyszczająca i pozwala na pozbycie się problemów, traumatycznych przeżyć, wciąż aktywnych w naszej podświadomości oraz ograniczających przekonań. Poprzez uniwersalne prawo łaski możemy oczyścić siebie z wielu starych i niepotrzebnych wzorców.

Plan Duszy jest oparty na wibracji dźwięku twojego oryginalnie nadanego ci imienia. tworzy się zestaw częstotliwości, które układają się w odpowiednich pozycjach wokół Gwiazdy Stworzenia*. Każda z tych pozycji ma specjalne znaczenie.

Trójkąt skierowany w dół wskazuje świat fizyczny, ziemską egzystencję (ziemskie wyzwania, talenty, cele). Zazwyczaj te wibracje dominują w pierwszej części życia do około 35-go roku życia. Trójkąt skierowany ku górze wskazuje na duchowe aspekty życia (duchowe wyzwania, talenty, cele). Suma wszystkich sześciu wibracji tworzy główną, siódmą wibrację, która jest Przeznaczeniem Duszy.

Zazwyczaj łatwiej jest połączyć się ze swoimi talentami ziemskimi czy duchowymi, ponieważ są to pozytywne wibracje. talenty ziemskie i duchowe pomagają pokonać wyzwania i osiągnąć cele w obu aspektach. Terapeuta, który opracowuje Plan Duszy pomaga osiągnąć prawidłowe połączenie z Planem Duszy osoby zainteresowanej takim połączeniem.

Pierwsze, nadane w dniu urodzenia imię/imiona i nazwisko są twoja dominująca wibracją. Te wibracje pozostają w mocy przez całe życie człowieka. Jeśli jednak zmienimy imię, imiona i/lub nazwisko, to również nowo przybrane imię/nazwisko będzie miało znaczący wpływ na twoje życie. Nazywamy te nowe wibracje nakładką.

W Odczycie Planu Duszy twoje życie jest analizowane pod kątem twoich talentów, celów, potencjału, lekcji i przeszkód do pokonania, a także masz możliwość odkryć swój ogólny cel życia.

Po prostu otrzymując Odczyt Planu Duszy skorzystasz z usunięcia i uzdrowienia wielu zbędnych blokad. Jasność ujawnia się w tym, co było niejasno podejrzane, a zdobycie potwierdzenia (ukrytych lub manifestowanych) talentów i celów inicjuje „prawdziwą potencjalną aktywację”. Dostaniesz informację, jak przezwyciężyć wyzwania (zarządzanie wyzwaniami) i najlepiej osiągnąć swoje cele – bardzo często odbiorcy czytania doświadczają dużych zmian w swoim życiu i okolicznościach.

Podsumowując, czytanie planu duszy jest interpretacją twoich potencjalnych doświadczeń w tym życiu. Będzie to obejmować:

 • Wyjaśnienie wyzwań, przed którymi stoisz lub które napotkałeś
 • Wyjaśnienie utajonych talentów / atrybutów w tobie
 • Wyjaśnienie twoich najgłębszych celów w sensie codziennym i duchowym
 • Wyjaśnienie ogólnego celu duszy

Zyskasz:

 • większe i jaśniejsze poczucie celu życia
 • kontekst do zrozumienia, dlaczego doświadczyłeś życia, które do tej pory miałeś
 • dostęp do siebie na głębszym poziomie, na poziomie duszy
 • przyspieszenie wzrostu i uzdrowienia
 • głębsze zrozumienie dotychczasowych doświadczeń życiowych
 • więcej jasności co do życia i twojej roli w nim
 • uzdrowienie i oczyszczenie zbędnych wzorów
 • głęboka aktywacja własnych unikalnych zdolności i potencjału

Otrzymasz również praktyczne wskazówki, jak:

 • pokonać swoje wyzwania / przeszkody
 • najlepiej wykorzystywać swoje talenty
 • osiągać swoje cele

Pełna sesja Odczytu Planu duszy trwa około 2-2,5 godziny i jest to interpretacja imienia i nazwiska nadanego w dniu urodzin danej osoby. Omawiamy na sesji układ wszystkich wibracji w Planie Duszy oraz dodatkowo mogące pojawić się kłopoty ze zdrowiem, a także rodzaje dostępnej pomocy. Dzięki temu następuje proces uzdrawiania poprzez świadomość. Dodatkowo może być wykonana uzdrawiająca relaksacja.

INWESTYCJA w lepszą jakość Twojego życia: 597 zł

NIE STRAĆ SZANSY!

Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie tu przez stronę albo przez profil:

https://www.facebook.com/filipczynska

Sesję możesz zarezerwować:

 • klikając w dolnym prawym rogu przycisk “Kontakt” i przechodząc dalej proces rejestracji
 • klikając link aby umówić sesję stacjonarną w Warszawie: https://tiny.pl/75n9p
 • klikając link aby umówić sesję online: https://tiny.pl/75n9n

Więcej o planie duszy możesz dowiedzieć się z podcastu Przebudzeni w którym byłam gościem:

Sefer Jecira:
http://www.jhi.pl/psj/Sefer_Jecira
https://www.gnosis.art.pl/numery/gn07_sefer_jecira.htm
http://www.astro.aldaker.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=26

Gwiazdy Stworzenia (heksagram, Gwiazda Dawida, Tarcza Dawida, pieczęć Salomona, Wielka Yantra) http://www.rozbria.pl/heksagramy-swiata/